Uudised ja teated

« Tagasi

KOPi sügisvoor ootab 1. oktoobriks vabaühenduste taotlusi

Alates 1. septembrist saab hakata elektroonses toetuste keskkonnas etoetus.struktuurifondid.ee esitama taotlusi kohaliku omaalgatuse programmi (KOP) sügisvooru. 

Vabaühendused saavad küsida toetust projektidele, mis aitavad kaasa tugevate ja omaalgatusel põhinevate kogukondade tekkimisele ja püsimisele. Toetatakse  tegevusi kogukonnaliikmete teadmiste ja oskuste tõstmiseks, kogukonnatunde tugevdamiseks ja tõhusamaks koostööks. Samuti kogukonna ühistegevuseks vajalike vahendite ja seadmete soetamist, avalikus kasutuses olevate ruumide remonti, objektide rajamist ja kogukonnateenuste arendamist. KOP sügisvoorus on maakonna projektidele toetust jagada kokku 20974 eurot. 

Taotlus koos nõutud lisadega tuleb esitada hiljemalt  1. oktoobriks kella  16.30. Taotlus tuleb täita ja esitada elektrooniliselt  etoetus.struktuurifondid.ee veebikeskkonnas.

Täpsed tingimused ja nõuded taotluse esitaja organisatsioonile ja taotlusele on ära toodud kohaliku omaalgatuse programmi määruses.

Infopäev taotlejatele toimub 10. septembril 2021 kell 14-18 Zoomi veebikeskkonnas. Tutvustatakse programmist taotlemise tingimusi ja taotluse täitmist e-toetuse keskkonnas. Infopäeval osalemiseks  registreeri ennast SIIN või helista tel 520 8423, kirjuta e- kiri kersti@jaek.ee