Uudised ja teated

« Tagasi

Huvitegevuse mess tuleb taas!

 
Kohtume neljapäeval, 19. septembril kell 12-16 Põltsamaa Ühisgümnaasiumi ruumides ja õuel!
 
Kõik huvilised on oodatud tutvuma Põltsamaa valla erinevate huviharidust ja -tegevust pakkuvate asutuste ja organisatsioonide tegemistega. Põltsamaa piikonna koolide õpilased saavad kohale korraldatud trasnpordiga.
 
Kohal on üle 20 organisatsiooni - huvikoolid, huviringid, koolid, noortekeskus, noorteühingud, spordiklubid, vabaühendused, rahva- ja seltsimajad. Avatud erinevad töötoad ja huvitavad tegevused.
 
Huvitegevuse mess on ellu kutsutud selleks, et noor leiaks endale mõne põneva huvitegevuse, millega tegeleda. Lapsevanemate teadlikkuse tõstmine huvitegevuste võimalustest, et oleks parem ülevaade valiku tegemisel lapse huvitegevuse planeerimisel.
 
See on ka lihtsalt tore päev, sest saab tutvuda erinevate võimalustega ning kohapeal ise kogeda. Näiteks saab proovida mudelautoga sõitmist, rullikatega liuglemist, kickbikiga veeremist, jumping batuudil hüppamist, elektrirolleriga kiirendussõitu, lauatennist, jalgratta vigursõitu, slackline tasakaalu, hobuste patsutamist, jalgpalli täpsusviskeid, sportlikku liigutamist jne. Lisaks saab nautida esinemisi, etendust, ekstreemspordi trikke ... Vihma korral  võivad osad tegevused õues ära jääda või võimalusel siseruumi kolida. 
 
Kõik oodatud veetma vahvat päeva erinevaid tegevusi tehes üksi või koos sõpradega.
 
Huvitegevuse messi korraldab Põltsamaa Vallavalitsus koostöös Põltsamaa noorte- ja elukestva õppe keskusega. Korraldusmeeskonda kuuluvad Kairi Jerlov, Merle Vaht ja Annika Kallasmaa.