Uudised ja teated

« Tagasi

Bolt tutvustab 4. aprillil Põltsamaal sõidujagamisteenust

Põltsamaa vallavalitsus korraldab koostöös Boltiga (endine Taxify) 4. aprillil infotunni, kus huvilistel on võimalik tutvuda sõidujagamisteenuse võimalustega.
 
Aeg-ajalt on kostnud nurinat, et bussid ei sõida õigetel aegadel ja kohalikku taksot pole võimalik alati saada. Üheks võimalikuks lahenduseks neile muredele võib olla sõidujagamisteenus. Teenuse toimimiseks on kaks eeldust. Ühelt poolt peab olema kriitiline hulk autojuhte, kes on valmis soovijaid sõidutama. Teisalt peavad inimesed olema teadlikud teenusest ja seda ka kasutama.
 
Et veidi tutvustada sõidujagamisteenuse olemust, on vallavalitsus kutsunud Põltsamaale Euroopa ühe juhtiva transpordiplatvormi Bolt esindajad. Bolt tutvustab oma platvormi, jagab potentsiaalsetele juhtidele teavet, kuidas end platvormil registreerida, millised on sõidu hinnastamise põhimõtted jms.
 
Kui suuremates linnades võib sõidujagamisteenus olla juhile põhisissetuleku allikaks, siis väiksemates kohtades on tegemist pigem missiooniettevõtmisega, kus juhil on võimalik panustada kohalikku kogukonda ja teenida selle panuse eest ka väikest lisaraha.
 
Sõidujagamisteenust tutvustav Infotund toimub Põltsamaa kultuurikeskuse koosolekute saalis 4. aprillil algusega kell 17. Ootame infotunnile kõiki huvilisi. Iseäranis oodatud on juhid, kes kujutavad end ette sõiduteenust pakkumas.