« Tagasi

Otsime eakatele vabatahtlikke seltsilisi

 

Taadu ärkab hommikul varavalges. Ta astub voodist välja, teeb tassi teed. Peale seda paneb jalga hoolikalt riputatud viigipüksid ning läheb jalutusringile. Tema pere elab linnas. Pere ei jõua taadule tihti külla. Taadu tunneb, ennast üksikuna.

 

Meie ümber on tuhandeid eakaid, kes vajavad kedagi, kellega ühiselt tassike teed juua. Kedagi, kellega teha üks jalutuskäik ning arutada maailma asju. Sina saad neid sellega aidata.

 

Olles seltsiline saab tänu Sulle mõni eakas ainsa telefonikõne mitme päeva jooksul. Tänu Sulle saab mõni erivajadusega inimene korra nädalas õue. See on väga suur asi, usu mind! Ja Sina saad alati midagi vastu- naeratuse, siira tänu, tüki õunakooki, uue kogemuse või õnnistuse.

Kui sul on soov rõõmustada ja toetada eakaid – tule seltsiliseks (saad koolitusi ja olla toredas seltskonnas).

Kuldses eas 65­+ ja erivajadustega täiskasvanud kui soovite tunde veeta rõõmsalt koos seltsilisega (loete raamatuid, käite jalutamas, poes ja kas või seenel) siis võta ühendust..

Eha Anslan tel 5278531 või e-mail anslaneha@gmail.com.

või

mine ka veebilehele www.kodukant.ee/seltsiline ning vali kas soovid tulla seltsiliseks või hoopis leida endale või oma lähedasele eakale seltsiline. Täida ankeet ning too kellelegi naeratuse näole.

 

Sellest kõigest räägime lähemalt vabatahtlike seltsiliste kohvikus 21.oktoobril 2022 Põltsamaa Raamatukogus kell 17.15. ja 25 oktoobril kell 15.00 Puurmani raamatukogus..

Ootame väga seltsilisi ja eakaid.