Kontaktid

2.01.19


Põltsamaa Vallavalitsus
Lossi tn 9
Põltsamaa linn
Põltsamaa vald
48104 Jõgeva maakond

Telefon: 776 8550
E-post: info@poltsamaa.ee
Vallamaja avatud: E-N 8.00 - 17.00, R 8.00-15.45, lõuna 12.00-12.45

Ametnike vastuvõtuajad: T 9.00-12.00 ja 13.00-16.00
                                                 N 9.00-12.00

Registrikood: 77000358
TP kood: 229101

Arvelduskontod: 
IBAN: EE171010152000462007 (AS SEB Pank)

IBAN: EE732200221027219750 (AS Swedbank)

 

Puurmani teenuskeskus                                                

Aadress: Tallinna mnt 1, Puurmani alevik                      
                Põltsamaa vald, 49014 Jõgevamaa                                  
Telefon: 773 7133                                                               
E-post: arvo.pennonen@poltsamaa.ee                            

 

30.04.19

 

Nimi Ametikoht Telefon E-post Lisainfo
Margus Möldri vallavanem 513 4960 margus.moldri@poltsamaa.ee Vastuvõtt eelneval kokkuleppel
Teisipäeval  kell 8-12 Puurmani teenuskeskuses (Tallinna mnt 1, Puurmani alevik)
Karro Külanurm

abivallavanem

505 7909 karro.kulanurm@poltsamaa.ee Vastuvõtt eelneval kokkuleppel

Vallakantselei

Asukoht Lossi tn 9, Põltsamaa

Nimi Ametikoht Telefon E-post Lisainfo
Janne Veski vallasekretär

776 6984
518 7270

janne.veski@poltsamaa.ee  
Ulvi Pint vallasekretäri abi 5883 9110 ulvi.pint@poltsamaa.ee  
Aldi Alev jurist 776 8577 aldi.alev@poltsamaa.ee  
Annika Teesaar personalispetsialist 5309 3770 annika.teesaar@poltsamaa.ee  
Ülle Kirsimägi rahvastikutoimingute spetsialist 776 8568
5326 7889
ulle.kirsimagi@poltsamaa.ee  
Merlin Miilits

sekretär

andmekaitsespetsialist

776 8550
528 4249
merlin.miilits@poltsamaa.ee  
Marelle Mänd spetsialist

776 6999
5340 6430

marelle.mand@poltsamaa.ee  

Haridus- ja kultuuriosakond

Asukoht Lossi tn 9, Põltsamaa

Nimi Ametikoht Telefon E-post Lisainfo
Silja Peters haridus- ja kultuuriosakonna juhataja 776 6994
510 5889
silja.peters@poltsamaa.ee  
Annika Kallasmaa noorsootööspetsialist 5394 3940 annika.kallasmaa@poltsamaa.ee  
Ülle Ottokar kultuuritööspetsialist 5300 2557 ulle.ottokar@poltsamaa.ee  

Arengu- ja planeerimisosakond

Asukoht Lossi tn 9, Põltsamaa

Nimi  Ametikoht Telefon E-post Lisainfo
Kristi Klaos arengu- ja planeerimisosakonna juhataja 529 4510 kristi.klaos@poltsamaa.ee  
Loreida Küppas arenguspetsialist 5342 5004 loreida.kuppas@poltsamaa.ee  
Anti Annus planeeringuspetsialist 776 8567
5860 1042
anti.annus@poltsamaa.ee  
Erko Jäär IT-juht 506 7293 erko@poltsamaa.ee

 

Ain Valu keskkonnaspetsialist 776 6985
509 8517
ain.valu@poltsamaa.ee  
Raivo Suni turundusspetsialist 5648 0215 raivo.suni@poltsamaa.ee

 

Sotsiaalosakond

Asukoht Lossi tn 9, Põltsamaa

Nimi Ametikoht Telefon E-post Lisainfo
Merike Sumla sotsiaalosakonna juhataja 5332 5015 merike.sumla@poltsamaa.ee  
Tiia Juhkam sotsiaaltöö peaspetsialist 504 5075 tiia.juhkam@poltsamaa.ee Teenuste valdkond
Karmen Allev sotsiaaltööspetsialist 773 7105
5334 1408
karmen.allev@poltsamaa.ee

Asukoht Tallinna mnt 1, 
Puurmani alevik, 
Põltsamaa vald

Puurmani piirkond

Kerli Vasar

Sotsiaaltööspetsialist

5191 6930

kerli.vasar@poltsamaa.ee Toetuste valdkond
Kristel Kumm eestkostespetsialist 5199 9055 kristel.kumm@poltsamaa.ee Täiskasvanute eestkoste valdkond
Jane Ott lastekaitsespetsialist 503 8728 jane.ott@poltsamaa.ee Lastekaitse valdkond
Kätlin Kruus lastekaitsespetsialist 5343 6275 katlin.kruus@poltsamaa.ee Lastekaitse valdkond
Kadi Lilienthal lastekaitsespetsialist 5309 6698 kadi.lilienthal@poltsamaa.ee Lastekaitse ja laste eestkoste valdkond

Majandusosakond

Asukoht Viljandi mnt 3, Põltsamaa

 

Nimi Ametikoht Telefon E-post Lisainfo
Mark Liivamägi majandusosakonna juhataja 5308 1082 mark.liivamagi@poltsamaa.ee  
Aivar Aigro teedespetsialist 776 8561
5918 0191
aivar.aigro@poltsamaa.ee  
Margi Ein ehitusspetsialist 776 6987
505 0249
margi.ein@poltsamaa.ee  
Kersti Viggor ehitusspetsialist 776 4664
5345 2260
kersti.viggor@poltsamaa.ee Neljapäeval kell 9-14 vastuvõtt Puurmani teenuskeskuses (Tallinna mnt 1, Puurmani alevik)
Gerli Reiman maaspetsialist 5197 6577 gerli.reiman@poltsamaa.ee

 

Arvo Pennonen teenuskeskuse juht 773 7133
523 7098
arvo.pennonen@poltsamaa.ee Asukoht Tallinna mnt 1, 
Puurmani alevik, 
Põltsamaa vald

Rahandusosakond

Asukoht Viljandi mnt 3, Põltsamaa

Nimi Ametikoht Telefon E-post Lisainfo
Piret Nõmmiksaar rahandusosakonna juhataja 776 6989
520 8731
piret.nommiksaar@poltsamaa.ee  
Kaja Toom raamatupidaja 5884 7335 kaja.toom@poltsamaa.ee SA Põltsamaa Sport
Põltsamaa Muusikakool
Põltsamaa Raamatukogu
Eimi Kaasik raamatupidaja 5304 8205 eimi.kaasik@poltsamaa.ee Põltsamaa Ühisgümnaasium
Põltsamaa Lasteaed Tõruke
Põltsamaa lasteaed Mari
Põltsamaa Valla Päevakeskus
Põltsamaa Muuseum
Pajusi Rahvamaja
Kaire Koit raamatupidaja 5662 5400 kaire.koit@poltsamaa.ee Põltsamaa Vallavalitsus
Põltsamaa Vallavolikogu
Anne Lemvald raamatupidaja 5341 4776 anne.lemvald@poltsamaa.ee Aidu Lasteaed-Algkool
Pisisaare Algkool
Esku-Kamari Algkool
Adavere Põhikool
Lustivere Põhikool
Jana Kuusk raamatupidaja 5804 1150 jana.kuusk@poltsamaa.ee Puuramani Lasteaed Siilipesa
Puurmani Mõisakool
Puurmani Mõisa SA
Põltsamaa Kultuurikeskus
Põltsamaa Haldus
Elle Kuuse raamatupidaja 553 4558 elle.kuuse@poltsamaa.ee Pangatehingud
Kassa

 

Toimetaja: RAIVO SUNI