Põltsamaa Vallavalitsuse rahandusosakond

11.03.19

Rahandusosakonna põhiülesanneteks on valla eelarvestrateegia ja vallaeelarve eelnõu koostamine. Siia koondub valla eelarve täitmise korraldamine ja kõikide hallatavate asutuste raamatupidamine. Rahandusosakond koostab finantsmajanduse valdkonda kuuluvad strateegilised dokumendid ning siin lahendatakse finantsmajanduslikud küsimused.


Põltsamaa Vallavalitsuse rahandusosakond asub Viljandi mnt 3, Põltsamaa linn.

 

AMETNIKE VASTUVÕTUAJAD:

Teisipäev 9.00-12.00 ja 13.00-16.00
Neljapäev 9.00-12.00

Sularahamakseid võetakse vastu kolmapäeviti ja neljapäeviti kell 8.00-16.00, lõuna kell 12.00-13.00.

Nimi Ametikoht Telefon E-post Lisainfo
Piret Nõmmiksaar rahandusosakonna juhataja 776 6989
520 8731
piret.nommiksaar@poltsamaa.ee  
Kaja Toom raamatupidaja 5884 7335 kaja.toom@poltsamaa.ee SA Põltsamaa Sport
Põltsamaa Muusikakool
Põltsamaa Raamatukogu
Eimi Kaasik raamatupidaja 5304 8205 eimi.kaasik@poltsamaa.ee Põltsamaa Ühisgümnaasium
Põltsamaa Lasteaed Tõruke
Põltsamaa lasteaed Mari
Põltsamaa Valla Päevakeskus
Põltsamaa Muuseum
Pajusi Rahvamaja
Kaire Koit raamatupidaja 5662 5400 kaire.koit@poltsamaa.ee Põltsamaa Vallavalitsus
Põltsamaa Vallavolikogu
Anne Lemvald raamatupidaja 5341 4776 anne.lemvald@poltsamaa.ee Aidu Lasteaed-Algkool
Pisisaare Algkool
Esku-Kamari Algkool
Adavere Põhikool
Lustivere Põhikool
Jana Kuusk raamatupidaja 5804 1150 jana.kuusk@poltsamaa.ee Puuramani Lasteaed Siilipesa
Puurmani Mõisakool
Puurmani Mõisa SA
Põltsamaa Kultuurikeskus
Põltsamaa Haldus
Elle Kuuse raamatupidaja 553 4558 elle.kuuse@poltsamaa.ee Pangatehingud
Kassa