Põltsamaa Vallavalitsuse sotsiaalosakond

11.03.19

Sotsiaalosakonna põhiülesanneteks on sotsiaalhoolekande ja lastekaitse korraldamine. Eestkosteasutuste ja eestkostja ülesannete täitmine.


Põltsamaa Vallavalitsuse sotsiaalosakond asub Lossi tn 9, Põltsamaa linn.


SOTSIAALOSAKONNA VASTUVÕTUAJAD:

Teisipäev kell 9.00-12.00 ja 13.00-16.00

Kolmapäev kell 9.00-12.00

Neljapäev kell 9.00-12.00

 

Nimi Ametikoht Telefon E-post Lisainfo
Merike Sumla sotsiaalosakonna juhataja 5332 5015 merike.sumla@poltsamaa.ee  
Tiia Juhkam sotsiaaltöö peaspetsialist 504 5075 tiia.juhkam@poltsamaa.ee Teenuste valdkond
Karmen Allev sotsiaaltööspetsialist 773 7105
5334 1408
karmen.allev@poltsamaa.ee

Asukoht Tallinna mnt 1, Puurmani alevik,
Põltsamaa vald

Puurmani piirkond

Kerli Vasar sotsiaaltööspetsialist 5191 6930 kerli.vasar@poltsamaa.ee Toetuste valdkond
Kristel Kumm eestkostespetsialist 5199 9055 kristel.kumm@poltsamaa.ee Täiskasvanute eestkoste valdkond
Jane Ott lastekaitsespetsialist 503 8728 jane.ott@poltsamaa.ee Lastekaitse valdkond
Kätlin Kruus lastekaitsespetsialist 5343 6275 katlin.kruus@poltsamaa.ee Lastekaitse valdkond
Kadi Lilienthal lastekaitsespetsialist 5309 6698 kadi.lilienthal@poltsamaa.ee Lastekaitse ja laste eestkoste valdkond