Rahva- ja külamajad

31.08.18

Asutus Aadress Direktor/juhataja Kontakt
Põltsamaa Kultuurikeskus Julius Kuperjanovi tn 1, Põltsamaa linn 48105 Janne Karu 776 2270, 
info@kultuurikeskus.eu
Pajusi Rahvamaja

Pajusi küla
48224 Jõgevamaa  

Janne Vaabla 5323 7310, janne.vaabla@poltsamaa.ee
Pajusi külamaja Pajusi küla, 48224 Jõgevamaa Anu Elb

5664 3006
pajusi@hot.ee

Puurmani Rahvamaja Ülejõe tn 40, Puurmani alevik 49014 Jõgevamaa Meelis Kõressaar 5552 0719, meelis@puurmani.ee
Kamari Seltsimaja Kamari alevik, Väike-Kamari küla Vaike Niklus 514 7400, 
vaike@kamari.ee
Lustivere Kultuurimaja Mõisa tee 9, Lustivere küla, Põltsamaa vald
48002 Jõgevamaa
Ülle Ant

Kontaktisik: Riina Paluoja 5256438
lustiverekylaselts@gmail.com

Võisiku Külamaja Võisiku küla, Põltsamaa vald
48029 Jõgevamaa
  Loniida Bergmann,
tel 5036688
Adavere vaba aja keskus Adavere alevik, Põltsamaa vald, 48001Jõgevamaa Evi Rohtla

520 4167, 5623 9597
evi.rohtla@gmail.com

Puurmani Mõisa SA Tartu mnt 1, Puurmani alevik
49014 Jõgevamaa 
Liia Kekorainen 521 8565, liia@puurmani.edu.ee

 

Toimetaja: MARELLE MÄND