Põltsamaa Vallavalitsuse majandusosakonna kontaktid

13.06.18

Majandusosakonna põhiülesanneteks on vallas ehituse, ehitiste ja maakorraldusega seotud ülesannete täitmine. Siia kuuluvad ka heakorra ja jäätmemajanduse, teehoiu ja liikluse korraldamine. Tehnovõrkude, energeetika- ja muude rajatiste kasutamise korraldamine. Valla vara kasutamise korraldamine. Lisaks ka tuletõrje- ja päästeteenistuse ning kodanikukaitsealase tegevuse koordineerimine.


Põltsamaa Vallavalitsuse majandusosakond asub Viljandi mnt 3, Põltsamaa linn.


AMETNIKE VASTUVÕTUAJAD:

Teisipäev 9.00-12.00 ja 13.00-16.00
Neljapäev 9.00-12.00

 

Nimi Ametikoht Telefon E-post Lisainfo
Mark Liivamägi majandusosakonna juhataja 5308 1082 mark.liivamagi@poltsamaa.ee  
Aivar Aigro teedespetsialist 776 8561
5918 0191
aivar.aigro@poltsamaa.ee  
Riivo Lehiste haljastus- ja heakorraspetsialist 776 8554
5309 8644
riivo.lehiste@poltsamaa.ee  
Margi Ein ehitusspetsialist 776 6987
505 0249
margi.ein@poltsamaa.ee  

Kersti Viggor

ehitusspetsialist 5345 2260

kersti.viggor@poltsamaa.ee

 
Gerli Reiman maaspetsialist 776 8566
5197 6577
gerli.reiman@poltsamaa.ee  
Tiit Vaher järelevalvespetsialist 776 8555
505 9363
tiit.vaher@poltsamaa.ee  
Elmo Tilk teenuskeskuse juht 776 4193
529 0465
elmo.tilk@poltsamaa.ee Asukoht Kalana küla,
Põltsamaa vald
Arvo Pennonen teenuskeskuse juht 773 7133
523 7098
arvo.pennonen@poltsamaa.ee Asukoht Tallinna mnt 1, 
Puurmani alevik, 
Põltsamaa vald