Kontaktid

31.07.18


Põltsamaa Vallavalitsus
Lossi tn 9
Põltsamaa linn
Põltsamaa vald
48104 Jõgeva maakond

Telefon: 776 8550
E-post: info@poltsamaa.ee
Vallamaja avatud: E-N 8.00 - 17.00, R 8.00-15.45, lõuna 12.00-12.45

Ametnike vastuvõtuajad: T 9.00-12.00 ja 13.00-16.00
                                                 N 9.00-12.00

Registrikood: 77000358
TP kood: 229101

Arvelduskontod: 
IBAN: EE171010152000462007 (AS SEB Pank)

IBAN: EE732200221027219750 (AS Swedbank)

 

Puurmani teenuskeskus                                                

Aadress: Tallinna mnt 1, Puurmani alevik                      
                Põltsamaa vald, 49014 Jõgevamaa                                  
Telefon: 773 7368                                                               
E-post: arvo.pennonen@poltsamaa.ee                            

 

16.10.18

 

Nimi Ametikoht Telefon E-post Lisainfo
Margus Möldri vallavanem 513 4960 margus.moldri@poltsamaa.ee Vastuvõtt eelneval kokkuleppel
Teisipäeval  kell 8-12 Puurmani teenuskeskuses (Tallinna mnt 1, Puurmani alevik)
Karro Külanurm abivallavanem 505 7909 karro.kulanurm@poltsamaa.ee Vastuvõtt eelneval kokkuleppel

Vallakantselei

Asukoht Lossi tn 9, Põltsamaa

Nimi Ametikoht Telefon E-post Lisainfo
Janne Veski vallasekretär

776 6984
518 7270

janne.veski@poltsamaa.ee  
Ulvi Pint vallasekretäri abi 776 8552 ulvi.pint@poltsamaa.ee  
Aldi Alev jurist 776 8577 aldi.alev@poltsamaa.ee  
Annika Teesaar personalispetsialist 776 6992 annika.teesaar@poltsamaa.ee  
Ülle Kirsimägi rahvastikutoimingute spetsialist 776 8568
5326 7889
ulle.kirsimagi@poltsamaa.ee  
Taimi Rao teabespetsialist 529 8681 taimi.rao@poltsamaa.ee  
Merlin Miilits sekretär 776 8550
528 4249
merlin.miilits@poltsamaa.ee  
Eveli Kirsipuu sekretär 776 6999 eveli.kirsipuu@poltsamaa.ee  
Marelle Mänd spetsialist 776 4195
5340 6430
marelle.mand@poltsamaa.ee  

Haridus- ja kultuuriosakond

Asukoht Lossi tn 9, Põltsamaa

Nimi Ametikoht Telefon E-post Lisainfo
Silja Peters haridus- ja kultuuriosakonna juhataja 776 6994
510 5889
silja.peters@poltsamaa.ee  
Silver Nõmmiksaar spordi- ja tervisedenduse spetsialist 776 6986
5557 1721
silver.nommiksaar@poltsamaa.ee  
Annika Kallasmaa noorsootööspetsialist 5394 3940 annika.kallasmaa@poltsamaa.ee  
Ülle Ottokar kultuuritööspetsialist 5300 2557 ulle.ottokar@poltsamaa.ee  

Arengu- ja planeerimisosakond

Asukoht Lossi tn 9, Põltsamaa

Nimi  Ametikoht Telefon E-post Lisainfo
Kristi Klaos arengu- ja planeerimisosakonna juhataja 776 6995
529 4510
kristi.klaos@poltsamaa.ee  
Loreida Küppas arenguspetsialist 776 8553
5342 5004
loreida.kuppas@poltsamaa.ee  
Anti Annus planeeringuspetsialist 776 8567
5860 1042
anti.annus@poltsamaa.ee  
Erko Jäär IT-juht 506 7293 erko@poltsamaa.ee

 

Siim Sild IT-spetsialist 776 8571
5300 6609
siim.sild@poltsamaa.ee  
Ain Valu keskkonnaspetsialist 776 6985
509 8517
ain.valu@poltsamaa.ee  
Maimu Kelder finantsanalüütik 776 8564
516 2337
maimu.kelder@poltsamaa.ee  

Sotsiaalosakond

Asukoht Lossi tn 9, Põltsamaa

Nimi Ametikoht Telefon E-post Lisainfo
Merike Sumla sotsiaalosakonna juhataja 776 8575
5332 5015
merike.sumla@poltsamaa.ee  
Tiia Juhkam sotsiaaltöö peaspetsialist 776 4191
504 5075
tiia.juhkam@poltsamaa.ee  
Karmen Allev sotsiaaltööspetsialist 773 7105
5334 1408
karmen.allev@poltsamaa.ee Asukoht Tallinna mnt 1, 
Puurmani alevik, 
Põltsamaa vald
Kristel Kumm eestkostespetsialist 5199 9055 kristel.kumm@poltsamaa.ee  
Jane Ott lastekaitsespetsialist 776 8562
503 8728
jane.ott@poltsamaa.ee  
Kätlin Kruus lastekaitsespetsialist 776 6993
5343 6275
katlin.kruus@poltsamaa.ee  
Kadi Lilienthal lastekaitsespetsialist 776 4190
5309 6698
kadi.lilienthal@poltsamaa.ee  
Hooldustöötajate kontaktid

Majandusosakond

Asukoht Viljandi mnt 3, Põltsamaa

 

Nimi Ametikoht Telefon E-post Lisainfo
Mark Liivamägi majandusosakonna juhataja 5308 1082 mark.liivamagi@poltsamaa.ee  
Aivar Aigro teedespetsialist 776 8561
5918 0191
aivar.aigro@poltsamaa.ee  
Riivo Lehiste haljastus- ja heakorraspetsialist 776 8554
5309 8644
riivo.lehiste@poltsamaa.ee  
Margi Ein ehitusspetsialist 776 6987
505 0249
margi.ein@poltsamaa.ee  

Kersti Viggor

ehitusspetsialist

776 4664
5345 2260

kersti.viggor@poltsamaa.ee

Neljapäeval kell 9-14 vastuvõtt Puurmani teenuskeskuses (Tallinna mnt 1, Puurmani alevik)
Gerli Reiman maaspetsialist 776 8566
5197 6577
gerli.reiman@poltsamaa.ee  
Tiit Vaher järelevalvespetsialist 776 8555
505 9363
tiit.vaher@poltsamaa.ee  
Arvo Pennonen teenuskeskuse juht 773 7133
523 7098
arvo.pennonen@poltsamaa.ee Asukoht Tallinna mnt 1, 
Puurmani alevik, 
Põltsamaa vald

Rahandusosakond

Asukoht Viljandi mnt 3, Põltsamaa

Nimi Ametikoht Telefon E-post Lisainfo
Piret Nõmmiksaar rahandusosakonna juhataja 776 6989
520 8731
piret.nommiksaar@poltsamaa.ee  
Kaja Toom raamatupidaja 776 8558 kaja.toom@poltsamaa.ee  
Eimi Kaasik raamatupidaja 776 8559 eimi.kaasik@poltsamaa.ee  
Kaire Koit raamatupidaja 776 4192
5662 5400
kaire.koit@poltsamaa.ee  
Anne Lemvald raamatupidaja 776 6991
5341 4776
anne.lemvald@poltsamaa.ee  
Jana Kuusk raamatupidaja 773 7136
5804 1150
jana.kuusk@poltsamaa.ee  
Elle Kuuse raamatupidaja 773 7106 elle.kuuse@poltsamaa.ee  

 

Toimetaja: MARELLE MÄND