Põltsamaa Vallavalitsuse rahandusosakonna kontaktid

11.07.18

Rahandusosakonna põhiülesanneteks on valla eelarvestrateegia ja vallaeelarve eelnõu koostamine. Siia koondub valla eelarve täitmise korraldamine ja kõikide hallatavate asutuste raamatupidamine. Rahandusosakond koostab finantsmajanduse valdkonda kuuluvad strateegilised dokumendid ning siin lahendatakse finantsmajanduslikud küsimused.


Põltsamaa Vallavalitsuse rahandusosakond asub Viljandi mnt 3, Põltsamaa linn.

 

AMETNIKE VASTUVÕTUAJAD:

Teisipäev 9.00-12.00 ja 13.00-16.00
Neljapäev 9.00-12.00

 

Nimi Ametikoht Telefon E-post Lisainfo
Piret Nõmmiksaar rahandusosakonna juhataja 776 6989
520 8731
piret.nommiksaar@poltsamaa.ee  
Kaja Toom raamatupidaja 776 8558 kaja.toom@poltsamaa.ee  
Eimi Kaasik raamatupidaja 776 8559 eimi.kaasik@poltsamaa.ee  
Kaire Koit raamatupidaja 776 4192
5662 5400
kaire.koit@poltsamaa.ee  
Anne Lemvald raamatupidaja 776 6991
5341 4776
anne.lemvald@poltsamaa.ee  
Jana Kuusk raamatupidaja 773 7136
5804 1150
jana.kuusk@poltsamaa.ee  
Elle Kuuse raamatupidaja 773 7106 elle.kuuse@poltsamaa.ee