Põltsamaa Vallavalitsuse sotsiaalosakonna kontaktid

13.06.18

Sotsiaalosakonna põhiülesanneteks on sotsiaalhoolekande ja lastekaitse korraldamine. Eestkosteasutuste ja eestkostja ülesannete täitmine.


Põltsamaa Vallavalitsuse sotsiaalosakond asub Lossi tn 9, Põltsamaa linn.


SOTSIAALOSAKONNA VASTUVÕTUAJAD:

Teisipäev kell 9.00-12.00 ja 13.00-16.00

Kolmapäev kell 9.00-12.00

Neljapäev kell 9.00-12.00

 

Nimi Ametikoht Telefon E-post Lisainfo
Merike Sumla sotsiaalosakonna juhataja 776 8575
5332 5015
merike.sumla@poltsamaa.ee  
Tiia Juhkam sotsiaaltöö peaspetsialist 776 4191
504 5075
tiia.juhkam@poltsamaa.ee  
Karmen Allev sotsiaaltööspetsialist 773 7105
5334 1408
karmen.allev@poltsamaa.ee Asukoht Tallinna mnt 1, 
Puurmani alevik, 
Põltsamaa vald
Merge Oja sotsiaaltööspetsialist 776 8565
5191 6930
merge.oja@poltsamaa.ee  
Kristel Kumm eestkostespetsialist 5199 9055 kristel.kumm@poltsamaa.ee  
Jane Ott lastekaitsespetsialist 776 8562
503 8728
jane.ott@poltsamaa.ee  
Kätlin Kruus lastekaitsespetsialist 776 6993
5343 6275
katlin.kruus@poltsamaa.ee  
Kadi Lilienthal lastekaitsespetsialist 776 4190
5309 6698
kadi.lilienthal@poltsamaa.ee